Banovićanke protutnjale kroz Mejdan
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 6 godinu 3 mjeseca

Već nakon prvog perioda rezultat je bio riješen. Naime gošće iz Banovića imale su prednost rezultatom 39:12. Na poluvremenu je rezultat glasio 63:26.

U drugom poluvremenu i jedan i drugi trener dali su priliku svim košarkašicama, te gošće iz Banovića rutinski privode utakmicu rezultatom 107:57.

Vrijedi istaći da je u ovoj utakmici odlično za domaći sastav odigrala mlada Adna Razić i sa pravom pokazala domaćem treneru da na nju može ozbiljno računati u idućim utakmicama.

Najefikasnija kod domaćeg sastava bila je Jasmina Ahmetbegović sa 27 poena, dok je pratila Žaklina Milošević sa 14 poena. Kod gošći iz Banovića najefikasnija je bila Maida Rahmanović sa 29 poena, dok je Dženita Ikanović susret završila sa 19 poena.

sportsport.ba/banovici.net

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.