Budućnost osvojila bod u Gradačcu | Banovici.net
Korisnika online 1404 | Najnovije vijesti | Najcitanije danas
analyticstracking

Zvijezda nije uspjela da pobijedi
Budućnost osvojila bod u Gradačcu
"Budućnost je u 12. kolu Prve lige gostovala kod Zvijezde u Gradačcu i na kraju je uspjela osvojiti jedan bod odigravši 1:1 s favorizovanim domaćinom."
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 7 godinu 5 mjeseca

Prvo poluvrijeme utakmice u Gradačcu donijelo je nekoliko dobrih pokušaja. Zvijezda je bila konkretnija, imala je bolje šanse, ali ih nije uspjela realizovati, te se na odmor otišlo s nepopularnih 0:0.

Drugih 45 minuta utakmice donosi mnogo više uzbuđenja. Gosti prvo ostaju s igračem manje, ali im to nije smetalo da preko Mustafića dođu do prednosti od 1:0.

Ipak, Budućnost s igračem manje nije izdržala pritisak domaćeg tima, koji su uspjeli stići do jednog boda.

Igrala se 73. minuta kada je za konačnih 1:1 pogodio Hasanbašić.

Prva liga FBiH, 12. kolo: Zvijezda - Budućnost 1:1 (Hasanbašić 72 / Mustafić 63") ZVIJEZDA: Kolak, Doljančić, Moranjkić, Mujagić, Stjepanović, Huseinbašić, Islamagić, Jaranović, Devedžić, Musić, Damjanović. BUDUĆNOST: Mujkić, Trumić, Pirić, Mujić, Šehić, Kovačević, Mahmutović, Idrizović, Džinić, Smajlović, Mustafić.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.