analyticstracking

Sport
Preokret Budućnosti protiv Orašja
Sport
"Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Orašje s 2:1 u susretu Prvog kola Prve lige Federacije BiH. "
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 7 godinu 10 mjeseca

Orašje je odigralo odlično prvo poluvrijeme. Pokazali su se kao jako dobar tim, a u 14. minuti su preko Elvedina Aletića došli do prednosti od 1:0. Bilo je još šansi u prvom dijelu.

Međutim, promjene rezultata nije bilo, te su gosti ušli s golom prednosti u nastavku. Ipak, u nastavku domaći stižu do velikog preokreta.

Za izjednačenje rezultata na 1:1 se pobrinuo Trumić u 53. minuti, da bi pet minuta kasnije Aljukić pogodio za vodstvo domaćeg tima od 2:1.

Prva liga, 5. kolo: Budućnost- Orašje 2:1 (Trumić 53", Aljukić 58" / Aletić 14") BUDUĆNOST: Mujkić, Đezić, Trumić, Zulić, Aljukić, Mujić, Kovačević, Mahmutović, Idrizović, Džinić, Smajlović.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.