Sigurna pobjeda Budućnosti nad Radničkim | Banovici.net
analyticstracking

Sport
Sigurna pobjeda Budućnosti nad Radničkim
Sport
"Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Radnički s 3:1 u susretu 2. kola Prve lige Federacije BiH."
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 7 godinu 8 mjeseca

Gosti iz Lukavca su napadima domaćeg tima odolijevali sve do 34. minute kada ipak Budućnost stiže do vodstva, a mrežu Brezičanina pogađa Muris Pirić za vodstvo od 1:0. Finiš prvog dijela donosi još dva gola u mreži gostiju.

Prvo je Muhamed Mujić u 42. minuti pogodio za 2:0, ali je Almis Kasumović u 45. minuti smanjio na 2:1. Ipak, drugim golom danas Pirić dovršava posao u prvom poluvremenu za uvjerljivih 3:1. Nastavak donosi još nekoliko šansi na obje strane.

Domaći su posljednih 20-ak minuta igrali bez isključenog Đezića, ali ekipa iz Lukavca nije uspjela iskoristiti prednost igrača više, te je do kraja ostalo 3:1 za Budućnost.

Prva liga FBiH, 2. kolo Budućnost - Radnički 3:1 (Pirić 34", 45+2", Mujić 42" / Kasumović 45") BUDUĆNOST: Mujkić, Đezić, Trumić, Zulić, Aljukić, Pirić, Mujić, Kovačević, Mahmutović, Idrizović, Džinić. RADNIČKI: Brezičanin, Salihbegović, Kuduzović, Salihović, Kasumović, Ćosić, Mujkić, Saletović, M.Salihović, Dautović, Ad.Kasumović.

sportsport.ba/banovici.net
NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.