Korisnika online 1369 | Najnovije vijesti | Najcitanije danas
analyticstracking

FK Budućnost Banovići
Budućnost izgubila od Goražda
"Fudbaleri Goražda su u 25. kolu Prve lige dočekali Budućnost iz Banovića, a na kraju su slavili uvjerljivu pobjedu od 4:1."
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 7 godinu 11 mjeseca

Geca je u 17. minuti doveo Goražde u vodstvo, ali je radost domaćih navijača trajala samo tri minute, jer je Idrizović pogodioza 1:1.

Međutim, do poluvremena je domaći tim postigao još dva gola. Geca je u 25. minuti pogodio za 2:1, da bi Dupovac u prvoj minuti nadoknade povećao na 3:1.

Nakon šest minuta igre u nastavku Čakar je pogodio za 4:1 i tu je bio kraj svim nadanjima gostiju. Ovaj rezultat je bio i konačan.

Prva liga FBiH, 25. kolo:

Goražde - Budućnost 4:1 (Geca 17", 25", Dupovac 45+1", Čakar 51" / Idrizović 20")

GORAŽDE: Radić, Dupovac, Dučić, Drljević, Hiroš, Geca, Kozica, Šuntić, Mirković, Jahić, Čakar.

BUDUĆNOST: Lugavić, Čehajić, Đezić, Idrizović, Aljukić, Pirić, Smajlović, Mahmutović, Demirović, Zulić, Džinić.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.