NBA liga
Sport
Košarka
*** Objavljeno prije 1 decade 2 mjeseca

Košarkaši Brookylna pretrpjeli su poraz na gostovanju kod Detroita rezultatom 95:111, a jednu od lošijih partija pružio je bh. reprezentativac Mirza Teletović.

Pitanje pobjednika u ovom duelu riješeno je već na poluvremenu, kada je bilo 67:44, a do kraja su Netsi uspjeli malo ublažiti poraz.

Jennings (26 poena, 10 skokova i devet asistencija) i Smith (23 poena, osam skokova i sedam asistencija) predvodili su domaće Pistonse do 20 trijumfa u sezoni u 49. meču.

S druge strane, najefikasniji kod poraženih bio je Terry sa 18 poena, dok je Johnson dodao 16.

Mirza Teletović odigrao je jednu od najlošijih utakmica u sezoni, postigavši samo jedan poen. Promašio je pet pokušaja za tri poena, dok nije šutirao za dva. Zabilježio je dva skoka, te po jednu asistenciju i blokadu, dok je ukrao jednu loptu, ali i imao jednu izgubljenu, te je i jednom blokiran. Na parketu je proveo nešto manje od 14 minuta.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.