Ronaldo isključen
Sport
Nogomet
*** Objavljeno prije 1 decade 2 mjeseca

U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Athletic Bilbao i Real Madrid remizirali su 1:1 na San Mamesu.

Athletic Bilbao veoma je neugodan domaćin, a niti jednoj ekipi nije lako odnijeti bodove sa novog San Mamesa.

To je večeras na svojoj koži osjetio i Real Madrid, koji je na kraju utakmice spašavao bod, nakon što je crveni karton dobio Cristiano Ronaldo.

BfgAA6ACcAA5tN7

Nakon 65 minuta igre nije bilo golova, a onda je mladi napadač Reala Jesé Rodriguez doveo Kraljevski klub u prednost.

Međutim, slavlje tima iz prijestolnice Španije trajalo je samo devet minuta, kada je u 74. minuti na 1:1 poravano Ibai Gomez i to zaista sjajnim golom.

Samo nekoliko trenutaka kasnije, Real je ostao sa desetoricom u polju, nakon što je crveni karton, pomalo prestrogo, dobio Cristiano Ronaldo.

Do kraja utakmice, Athletic je imao potpunu terensku inicijativu, a Real je teškom mukom spasio bod.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.