Sjajna utakmica u Banovićima, Zvijezda slavila preokretom | Banovici.net

Sjajna utakmica u Banovićima, Zvijezda slavila preokretom
Nogomet
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 1 godinu 11 mjeseca

Jučer (30.01.2016. godine) je u Banovićima odigran prijateljski meč između domaće Budućnosti i Zvijezde iz Gradačca. Rezultat je glasio 3:2 u korist gostiju.

Odličan meč ponudila su nam ova dva tima, a do pobjede, tim iz Gradačca stigao je preokretom u samom finišu meča, kada je za pobjedu zabio Minel Doljančić.

Domaći su bolje otvorili utakmicu, i stvorili nekoliko odličnih prilika, da bi na kraju i poveli golom Adnana Zulića. Ipak, prenost domaćih nije dugo trajala, jer je Ramić ubrzo izjednačio na 1:1. Taj rezultat je glasio i na poluvremenu meča. Na samom početku drugog poluvremena, domaći su ponovno poveli, golom Safeta Mustafića.

Kada su već mnogi mislili da se neće ništa mjenjati, gosti iz Gradačca su u samom finišu meča preokretom slavili, a golove za Zvijezdu iz Gradačca postigli su Isanović (2:2) i Doljančić (2:3).

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.